Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 613 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Dakls
Wycieraczka Cat
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Wycieraczka Dog
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vileda
Zapasowe końcówki do mopa Steam Plus XXL
2 szt.
(17)
W magazynie
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Wiszące dekoracje świąteczne
2 szt., metalowe, 12 cm
(2)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, zielona/czarna, 240 ml
(3)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Żarówka Kristall
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 12,5 cm
Dostawa od 03.11.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
Ø 18 cm, wysokość 18 cm
(190)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 20x15x8 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bee Happy
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 34x36 cm
(65)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Safie
Na zupę, kamionkowa, niebieska/różowa, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Krajalnica Combi
Do jajek, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Jona
Plastikowy, antracytowy, 39 l
(29)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka White Christmas
Z włókna kokosowego, ze świątecznym motywem, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Dash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Happy lamas
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Sweety
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, w kolorze terakoty, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Frozen
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(12)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, żółte/szare, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, 32x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Kim
Z woalu, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Dakls
Kubki zestaw
4 szt., 100 ml, na espresso, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fox and Woodland Friends
Z gumką, dwuosobowe, beżowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Stars
Z gumką, dwuosobowe, w gwiazdy, białe/różowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka Maise
Porcelanowa, do latte, biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo
Plastikowy, biały, 18x9,5 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Miska Manon
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 900 ml, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Mydelniczka Poterie Bath
Kamionkowa, brązowa, 16x10,5 cm, wysokość 2 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, brązowy
(3)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Light & Living
Świecznik Cactus
Ceramiczny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Selime
Ceramiczny, ciemnobrązowy, ø 7,5 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Neri
Na zupę, kamionkowa, czarna, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Puloun
Solarna, zewnętrzna, czarna, ø 8,5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Game Over
Z gumką, dwuosobowe, czarne, 135x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 37 cm, wysokość 18 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Stojak na biżuterię My Pendants
Metalowy, 11x22 cm, wysokość 36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pokrowiec Lounge
Na fotel, ochronny, 165 cm, czerwony
(5)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Kosz na śmieci Bowl Matt
Plastikowy, jasnoniebieski, 1 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 26x4,5x45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas Conifer
Kartonowy
(4)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Northern Lights
Kartonowy
(5)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Stripes
2 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoniebieskie, 31x40x21 cm
(12)
W magazynie
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
319
320
321
...
424
Załaduj więcej