Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 751 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
4 szt., metalowa, 13x6 mm, wysokość 38 cm
(19)
W magazynie
83,99 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 45 l, 60x39x23 cm
(1)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam S/M
Bawełniany, niebieski, kwiecisty, 125x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Forte
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit H
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Stars
Rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Benjamin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Giraffe
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Brisa
Ø 28 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Costa Nova
Talerz Vila
Ø 27 cm, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
83,42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 2 szt.
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Lonardo
2 szt., SafeFix
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Składana taca
50x30 cm, do serwowania/śniadaniowa, bambusowa
(32)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
83 zł
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Niagara
Z żywicy polimerowej, beżowa, ø 9 cm, wysokość 38,5 cm
(22)
Dostawa od 30.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Addis
Pojemnik na odpadki organiczne
Plastikowy, biały/szary, 18x24,5 cm, wysokość 17,5 cm, 2,5 l
(453)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na szczoteczki do zębów Tower
Stalowy, biały, 5,5x5,5 cm, wysokość 9 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej Era
Ścienny, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Calista
Gumowy, brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obciążniki do kiszenia zestaw Della casa
Ceramiczne
(7)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mlecznik Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
Dostawa od 27.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Cukierniczka Kumi
Ceramiczna, ciemnobrązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Rasse
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Serro
Stalowy, czarny/brązowy, ø 17 cm, wysokość 67 cm
(22)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, czarny, 6 l
(50)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, czarny
(21)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 24 cm
(12)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
83 zł
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Yanil
Na zamek , w kratkę, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe Rake
(3)
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Girlanda
170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Haczyk Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Talerz Sablo L
Do serwowania, ceramiczny, jasnoszary
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Hiro
Kamionkowy
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
100 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 365 ml, do szampana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Home
Stalowa, kremowa, ø 9 cm, wysokość 37,5 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Ramka Miffy
7x10 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
307
308
309
...
425
Załaduj więcej