Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 690 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Star Trading
Żarówka Spiral Filament
Z gwintem E27, 2100 K, 3 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
(1)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Mydelniczka Bestlock Spa
Bez wiercenia, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze, 13x15 cm, wysokość 10,5 cm
(14)
W magazynie
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Filiżanki zestaw Marlow
2 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
iDesign
Organizer na przyprawy Linus
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 4,5 cm
(388)
W magazynie
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę XL
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Pudełko na herbatę Online
Plastikowe, kremowe
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik Black
2 l, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam - Air Board Express L/Universal
Bawełniany, biały/czarny, kwiecisty, 140x45 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., 5,5x5,5 cm, wysokość 18 cm
(183)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Filiżanka Alentejo
Ceramiczna, turkusowa, 220 ml
(7)
W magazynie
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa Comfort
Do wanny, 36x125 cm
(63)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bambusa
Ścienna, bambusowa, w naturalnym kolorze
(39)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Agropoli
Plastikowa, beżowa, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Cam Cam Copenhagen
Myjki zestaw Augusta
4 szt., beżowe, z bawełny organicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Firanka Circles
Geometryczna, biała, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Lampka dziecięca Pineapple
Biała, plastikowa, na baterie, 13x8,5x29,5 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona
Kwiecista, biała/brązowa, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Flame
Biały, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, ø15x23 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Blaszka
Metal, 40 x 30 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(3)
Dostawa od 26.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
BonBistro
Talerz Resto
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Idro
Ceramiczny, w kolorze złota
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Lena Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Tartan Teddy Bear
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/ciemnozielona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brandani
Dyfuzor Nonna Rosa
Pojemność 200 ml, wysokość 12 cm
(107)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Big Mouth Inc.
Koło dmuchane Rainbow
Ø 68 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Lampa stołowa Bianca
Jasnoszara, ceramiczna, ø15x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Brisa
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Isara
Metalowy
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes Terrazzo
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
296
297
298
...
425
Załaduj więcej