Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 624 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Gasidło do świec Nox
Metalowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Żółta, 97x150 cm
Dostawa od 16.10.2026
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Field Mushroom
28x18 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Marius
Abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Linella
Dwuosobowe, białe, 160x200 cm
(3)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka Youlika
Na meble, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Color pop
37 x 47, geometryczna
(12)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Słuchawka prysznicowa z funkcją oszczędzania wody
W kolorze srebra, ø 10 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Oxford Denim
Bawełniany, niebieski
(676)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Szara
(160)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Arturo
Odpowiedni do prania, jasnobrązowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 180x220 cm
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kawiarka Paloma
120 ml, aluminiowa, w kolorze srebra
(2)
Dostawa od 14.10.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Wbijana dekoracja ogrodowa Leaf
Metalowa, wysokość 83 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ambiance
Zestaw naklejek Vanesa
1 szt., na podłogę, 50x50 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Jeans
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), niebieska, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Tinkle
3 szt., papierowe, ø 10 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
32,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sunnylife
Pistolet na wodę Dolphin
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Poduszka
Do spania, 80x80 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Capybara
Brązowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, szara, 45x45 cm
(9)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Couture
Ø 17 cm, wysokość 6,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 600 ml, do piwa
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rolser
Pokrowiec na deskę do prasowania K - Surf
Bawełniany, brązowy, z motywem zwierzęcym, 141x48 cm
Dostawa od 14.10.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Ring
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 11.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Szopka
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Salute
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Striped
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mario
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Natur
W naturalnym kolorze, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Łopatka do tortu Nonna Rosa
Ze stali nierdzewnej
(61)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
282
283
284
...
424
Załaduj więcej