Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 584 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Folk Patchwork
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, patchworkowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Moulin Roty
Przytulanka Julius
Z bawełny organicznej, prać w temp. 30°c
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bamboo
Bambusowa, brązowa, ze wzorem drewna, 52x30 cm
(186)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Regał na buty
Metalowy, teleskopowy, w kolorze srebra, liczba par butów 10 , szerokość 119 cm, wysokość 35 cm, głębokość 23 cm
(622)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Forever Together
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, różowy
(23)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Cherries
Bawełniany, z nadrukiem, różowy, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Caramella
Do serwowania, kamionkowy, różowy
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Laura
Biała, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(17)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 150 ml, 10x8 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze srebra z połyskiem, 9x6 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Natural Stripes
2 szt., lniane, w paski, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Charlotte
26 x 23,5 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do mini babeczek
35 x 21,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval Oak
Szklana
(206)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Spieniacz do mleka President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Środek do pielęgnacji drewna Rubio
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Środek do pielęgnacji drewna Rubio
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Pepito
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 36x8 cm, wysokość 58 cm
(298)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 17x21 cm, wysokość 55 cm
(57)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Stoper do drzwi Entra
Ceramiczny, antracytowy, ø 2,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stopery do drzwi zestaw Buddy
2 szt., gumowe, szare, 11x15 cm, wysokość 6 cm
(45)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Herz
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, szaroróżowa, 140x200 cm
Dostawa od 11.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy
Szybkoschnący, szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Ecoli
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Canguro
Tekstylny, szary, 65 l
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię CupboardStore
Wiszący, plastikowy, szary, 22x26 cm, wysokość 9 cm
(124)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Parus
Ze szczotką, szary/w kolorze srebra, 25,5x16,5 cm, wysokość 57 cm
(62)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8x12 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Biała, szklana, LED, na baterie, 10x8x13 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Słój na las w szkle Ball
Szklany, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Moore
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
Dostawa od 29.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Sztućce
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 19x29 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Tarka Handi-Zest™
Do sera
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Tarka do sera 3in1
Uniwersalna
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tarka President
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
278
279
280
...
424
Załaduj więcej