Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 567 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Alata
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 15x35 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Koszyki zestaw
4 szt., z juty, ø 23 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Multi-Prep Mini
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Vintage Mushroom
Ze stali nierdzewnej, kremowa, 500 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Cerceve
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Clennie
Kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa zewnętrzna Carlisle
W naturalnym kolorze, metalowa, LED, wbijana, solarna, IP44, ø17x71 cm
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Thin Black Stripes
Lniana, biała/szara, 14x29 cm
Dostawa od 19.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Quadro
Kosmetyczne, z wieszakiem, 14x19,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, 64x26 cm, wysokość 69 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Praska do czosnku President
Metalowa
(6)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Ramka
14x20 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 12x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko Vědro A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 30 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
Dostawa od 22.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Ramka Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojąca, metalowa/szklana, czerwona/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, biały
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Salt&Pepper
Koszyk na owoce Scala
Ø 25,5 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Aria
3,8 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy/w naturalnym kolorze
(25)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Wieszak na paski i krawaty Orderly
Metalowy, beżowy, 22x3 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Wieszak ścienny Dama
Z półką, metalowy, w kolorze złota, szerokość 17 cm, wysokość 41 cm, głębokość 7 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 22 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, 12x12 cm, wysokość 6,5 cm
(265)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Naczynie do robienia popcornu w mikrofali
Ø 20,5 cm, silikonowe
(6)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Lorca
Ceramiczna, niebieska, ø 10 cm, wysokość 39 cm
(32)
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mydelniczka Sono
Ceramiczna, niebieska, 10x19 cm, wysokość 2 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Anchors
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Fishes
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Seahorse
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sea Lighthouse
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, niebieska, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Bresso
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x160 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, niebieski, 75x75 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
276
277
278
...
424
Załaduj więcej