Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 553 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa 3000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Tosca
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 26,5 cm
(81)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
85 zł
z kodem
99,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Sztućce dla dzieci
4 szt., plastikowe, różowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż/1x łyżeczka do herbaty
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Abażur Alma
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø24x26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Adresownik Rose
104 str., w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dmuchawa do rozpalania
38x14 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Antracytowy, 50x120 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Indira
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 30x46 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Green Gate
Bieżnik
Bawełniany, kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Lemons Lounger
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 92x180 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Alma
Z nadrukiem, beżowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Talerze zestaw Zunel
3 szt., do serwowania, ceramiczne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Classic Stripes Camel
2 szt., beżowe, w paski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik pod łóżko Soft Storage
Usztywniany, tekstylny, wysokość 16 cm
(39)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Modest
Szklany, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pascoli
Ceramiczna, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Adrada
Ceramiczna, biała, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Reinbek
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 30x6x30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Biała, długość 32 cm, szerokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Figurka Bird
Z żywicy polimerowej, 7,5x17 cm, wysokość 13,5 cm
(38)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x229 cm
(23)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x229 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Aletta
Z woalu, biała, 140x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Lampka dziecięca Iconic
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z wyborem koloru, 9,5x9,5x6 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Bunny
Biała, silikonowa, LED, na baterie, z wyborem koloru/z timerem, 9x9x20 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, biała
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
272
273
274
...
423
Załaduj więcej