Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 132 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna King
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x9,5x25,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Matteis
W matowym białym kolorze
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 20 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Autka zabawkowe zestaw Avin
6 szt., drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc, 4x6 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa President
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 14.10.2026
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Butterfly
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka Flying Dandelions
Na ścianę, 40x73 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen
Z pokrywką, tekstylny, kremowy, 40,5x33x30 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber Bronze Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Quadro Premium
Pod prysznic, 54x54 cm
Dostawa od 14.10.2026
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Taca dekoracyjna Crysten
Metalowa, ø 23 cm
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 54,5x20 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Mop Ultramax
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Planer ślubny Wedding
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Dozownik wody Epic Pet Aqua Ball
Dla kotów, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, 26x25 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Book Guard
Metalowa
(12)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Space Walk
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bee Happy
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwona/w naturalnym kolorze, 30x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Carmel
Na zupę, kamionkowa, pomarańczowa, 600 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nety
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Allegre
Rattanowy, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 14 cm, głębokość 6 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Sweet Treats
Jednoosobowa, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki Farmers Kitchen
3 szt., na ciastka, metalowe
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Stojaki na pokrywki i patelnie Peggy
2 szt., plastikowe, białe, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider man
Jednoosobowa, zapinana na suwak, 140x200 cm
(32)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa FUEVA 5
Szara, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Yokahama
Zaciemniająca, z mikrowłókna, kwiecista, szara, 135x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Solid
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 11 cm, wysokość 38 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
S|P Collection
Taca dekoracyjna Suds
Z żywicy polimerowej, 15x27 cm
Dostawa od 03.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Hello Bye
Szaroniebieska, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Highland Cow
Czarna, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Szarobeżowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Moonlight
Zaciemniająca, w gwiazdy, szara, 140x260 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Szklanki zestaw
2 szt., 220 ml
(1)
Dostawa od 27.10.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Puro
Plastikowy, biały, 8,5x28 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
250
251
252
...
419
Załaduj więcej