Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 545 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Maui
Pojemność 8 l
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Tracey
Pojemność 8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(106)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Solniczka i pieprzniczka Hammershøi
Porcelanowa
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Zasłona prysznicowa Comfort
Ciemnoszara, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Hello Lemons
Z włókna kokosowego, żółta/w naturalnym kolorze, 40x120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Red & Green Floral
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Ribbon
Geometryczna, czarno-biała, 120x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Wiszące dekoracje świąteczne Gerda
4 szt., metalowe, ø 30 cm
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
Bambusowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Willi
Zielona, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 9x8x11,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Polarbox
Pojemnik chłodzący Classic Gold
Beżowy, 12 l, plastikowy
(1)
W magazynie
173,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Miski zestaw Sand Grain
2 szt., na zupę, kamienne, białe/beżowe, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Pixie
825 ml, ceramiczny, zielony
(16)
W magazynie
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, antracytowy
(3)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Candellux Lighting
Lampa sufitowa Magnus
Biała, z akrylowego szkła , LED, natynkowa , ø33x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Liva
Biała, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitz
Regulowana podkładka pod nadgarstki WOW
Plastikowa, 44x7 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Miska ze stojakiem Tower
Dla czworonoga, ceramiczna
(13)
Dostawa od 22.10.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Hemera
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drabinka na ręczniki Suri
Bambusowa, czarna, długość 43 cm, wysokość 170 cm
(79)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, czarna
(7)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik kolekcjonerski
Plastikowy, czarny, 38x5x18,5 cm
(51)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Tower
Metalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 36 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, czerwona/biała, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Carousel Off-White
W kolorze kości słoniowej, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 12,5x13x15 cm
(3)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Autumn
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała, flanelowa, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 26.10.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Mała dekoracja Jolly
Metalowa/plastikowa, 9x24 cm, wysokość 24 cm
Dostawa od 30.10.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Ociekacz Sling
Plastikowy, szary, 33x38 cm
(13)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Balinesia
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Planer ślubny The Perfect Day
Dostawa od 02.11.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide
Szary, 130x38 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 110 - 200 cm
(76)
Dostawa od 26.10.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unilove
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sapho
Syfon Minitoti
Mosiężny, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko
Plastikowy, ciemnoszary, 16x19,5 cm, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
Dostawa od 02.11.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Hors D'Ouvre
6 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe, ø 24 cm
(261)
W magazynie
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Yosma
W kolorze złota, metalowy, LED, z elastyczną konstrukcją, 21x21x15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wazon
Zielony/szary, 23x39 cm, wysokość 22 cm
(149)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Black stone G2811972
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
2 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 40x40 cm
(3)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Plastikowy, beżowy, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
186
187
188
...
423
Załaduj więcej