Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 343 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Na ciastka, metalowy, turkusowy/w kolorze złota
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Mingus
Z litego drewna paulowni, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 14 cm, głębokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Nierdzewna stalka Trino
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Nóż
Typu santoku, ze stali damasceńskiej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Brabantia
Podkładka do prasowania parownicą
Tekstylna, jasnoszara, 8x51 cm, wysokość 110 cm
(5)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 23.10.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Lil Planet
Do łóżeczka, zapinana na guziki, jasnoszara, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, zapinana na guziki, niebieska, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Earth-Inspired Calm
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Linear Calm Geometric
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna/w paski/w kratkę, szara, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Varakli
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Balvi
Szkatułka na biżuterię Wood
Drewniana/metalowa, 19,5x17 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Glory
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Sitting Dog
Żółta, plastikowa, LED, do kontaktu
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 140x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Butter Kings
Dywan pod choinkę Freezy Snowflakes
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony, ø 133 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Dywan pod choinkę Golden Nut Cracker
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, ø 133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Vipack
Barierka do łóżka Kiddy
Biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., ø 28 cm, new bone china, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Dzbanek Brisa
Ceramiczny, biały/niebieski, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 240x220 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Rin
Metalowy, 8x26 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Indigo
Ciemnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Ciemnozielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Grzechotki zestaw Lily Pond
3 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać ręcznie/prać w temp. 30°c
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Puf dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoniebieski, ø 30 cm, wysokość 24 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Roya
Ciemnoszara, metalowa, z czujnikiem ruchu, IP44
(1)
Dostawa od 03.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Lustro
Ścienne, 52x62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Garden Gate
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Her
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Striped Vase
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(5)
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Black stone G2810672
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Cabrie
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Lazy Snail
Bawełniana, biała/brązowa, 10x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Irpinia
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 54,5x21,5 cm, wysokość 77,5 cm
(90)
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
177
178
179
...
418
Załaduj więcej