Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 495 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 14.12.2026
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywan dziecięcy Orwen
Bawełniany, z średnim włosiem, z frędzlami, okrągły, kremowy, ø 100 cm
W magazynie
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Chodnik Mascarell
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bez włosia, kremowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka ortopedyczna Sasa
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 33x70 cm
Dostawa od 14.12.2026
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kave Home
Dywanik łazienkowy Merade
Odpowiedni do prania, tekstylny, pomarańczowy/beżowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Verion
Na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Tace zestaw Nirela
2 szt., 15x29 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Dorane
Frotte, bawełniany, w paski, zielony/beżowy, 70x140 cm
W magazynie
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywan dziecięcy Tandani
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z średnim włosiem, okrągły, w kolorze kości słoniowej, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Jimmy
Bawełniana, szara, 27x34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Glim
Biała/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø11x124 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Darlene
Ceramiczny, łososiowy, 2,55 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Theo
Czarny, kamionkowy
Dostawa od 19.10.2026
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 360 ml, do szampana
(79)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
35,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Młynek do kawy Foodie
Plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Sena
2 szt., metalowe/kamienne
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Farsa
Pomarańczowa, ceramiczna, IP44, ø12x16 cm
Dostawa od 04.11.2026
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Burnt Sienna
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 80x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Dzbanek termos Therm-It
900 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
Dostawa od 19.10.2026
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Stojak na lampę Glans
W kolorze mosiądzu, 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Wilson
2 szt., zaciemniające, do powieszenia na drążku, szare, 117x183 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw noży z osłonkami Slice & Sharpen
2 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Hongo
Zielona, metalowa, ø20x21 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Drzwiczki PetSafe - Staywell
29x35 cm
(5)
W magazynie
180 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Garnek
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,7 l, ø 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ticking Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Suszarka do ziół
Metalowa, ø 37 cm, wysokość 29 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Beżowa, szerokość 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
211,91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wieszak na ręczniki Vedel
Drewniany, w naturalnym kolorze, 40x15 cm
W magazynie
180 zł
z kodem
211,91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Joncols
Zewnętrzna, 41x43 cm
Dostawa od 14.12.2026
180 zł
z kodem
211,91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Saloon
Stalowy, beżowy/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 14 cm, głębokość 2 cm
Dostawa od 26.10.2026
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Crochet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, biała, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Feathers
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, biała/beżowa, 140x200 cm
(5)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Kinkiet Hilal
Biały/czarny, z opalowego szkła, 25x44x15 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
P.L.A.Y.
Legowisko podróżne Outdoor Chill Pad Mocha S
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 60x45 cm
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Cosy Bear
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, brązowa/kremowa, z mikropluszu, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(13)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Sencha
700 ml, żeliwny, czarno-biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Neri
850 ml, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Singles
Plastikowy/silikonowy, czarny, 7x22 cm, wysokość 19 cm
(65)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
159
160
161
...
424
Załaduj więcej