Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 542 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Fusion Wok Set
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
tala
Żarówka Light Engine
Z gwintem E14, 2700 K, 11 W, ze ściemniaczem, ø 3 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Sessiz
Czarna, z opalowego szkła, 15x20x136 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
217,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Abażur Tove
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø30x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Grande
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 7 l, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Artemis
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, z opalowego szkła, 26x15x126 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Pomarolo
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 17x25 cm, wysokość 70,5 cm
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Kalendarz adwentowy
Tekstylny, 13x13x77 cm
(1)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Seersucker Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, z nadrukiem/kwiecista, jasnoszara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa sufitowa Goza
Kremowa, tekstylna, ø30x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Mata antypoślizgowa pod dywan Base Grip
240x330 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Vikosa
Mata antypoślizgowa pod dywan Solid
240x330 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 15 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Podkładka do prasowania Swift
Tekstylna, 47x90 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę ogrodową Nailan
Na zamek , geometryczna/w paski, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Quadro
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Little Nice Things
Wieszak dziecięcy Tree House
Ścienny, zielony, szerokość 48,5 cm, wysokość 39 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Peacock
Zielony, 130x155 cm
Dostawa od 29.10.2026
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
noo.ma
Świeczniki zestaw Lums
3 szt., drewniane
Dostawa od 27.10.2026
216,99 zł
72,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Zestaw miski i sztućców do sałatek Yin&Yang
Na sałatkę, kamionkowy, biały/szary, ø 27 cm, pojemność 80 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki/obrotowy, bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Lemon
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Elegant
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, biała, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(7)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik dziecięcy z kapturem White
Lniany, biały, 100x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 30 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Elvo
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, typu słupek, 17x17x49 cm
Dostawa od 03.11.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Longbot
Czarny/w kolorze srebra, stalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Festive Gnomes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Półmisek z kloszem Tayo
Szklany, różowy/fioletowy, ø 32 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wiaderko na popiół z szufelką
35x33 cm, wysokość 34,5 cm
(19)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Gold
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 27x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
156
157
158
...
424
Załaduj więcej