Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 635 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, 11x11 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania PerfectFlow Spring Bubbles C
Bawełniany, biały, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Amelie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, w paski/z ornamentami, 200x200 cm
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Güral Porselen
Patelnia Classic
Ø 22 cm
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., stalowe, czarne/w kolorze złota
(10)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ferla
Ze szczotką, stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 18 cm, wysokość 69 cm
(31)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Nova Arte
Abstrakcyjny wzór, bordowa/beżowa, 150x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Shadow
Abstrakcyjny wzór, kremowa, 150x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca King
Biała/w kolorze mosiądzu, z opalowego szkła, ø15x139 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Wazon Woman
Porcelanowy, biały, 13x15 cm, wysokość 29 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Sword
Czarny, metalowy, LED, 10x91x7 cm
(9)
W magazynie
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Bahama
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x250 cm
Dostawa od 27.10.2026
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampion Hamir
Z juty, ø 29,5 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Trapani
Na węgiel drzewny
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Żyrandol dziecięcy Puss
Biały, plastikowy, ø40x95 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
28 x 27 cm, ceramika
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, jasnoniebieski, ø 17 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na makaron, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Botofte
3 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Krajalnica
Do pieczywa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Kenzie
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 19 cm
Dostawa od 29.10.2026
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Star
Beżowa, 54x54 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sunnylife
Ponczo dziecięce Mermaid
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, różowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Shaker z akcesoriami Aurora
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Zestaw młynków do pieprzu i soli Riley
2 szt., niebieski, drewniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
118,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 47x5x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sunnylife
Ponczo dziecięce Checkerboard
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, żółte
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw przyborów kuchennych Paragon
Metalowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(88)
W magazynie
201 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Ambar
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, ze ściemniaczem, IP44, ø15x22 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236,54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Taca Summer Bliss
31x45 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236,50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Regał na buty Tower
Metalowy, biały, liczba par butów 4 , szerokość 83,5 cm, wysokość 14,5 cm, głębokość 27,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Bear
Z materiału bouclé, brązowa, szerokość 37 cm, waga 400 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Garden Pleasure
Krzesła ogrodowe zestaw Tacoma
2 szt., brązowe, szerokość 26,5 cm, wysokość 37 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
118 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Półka Febe
Metalowa, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 60 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Bamboo
37 x 42,5 cm, bambusowa, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna
(243)
W magazynie
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Kalendarz adwentowy Railway Train
Drewniany, 15x23x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Dzbanek Pearl
Kamionkowy, biały, 2,9 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Stojak na książkę kucharską Brook
Metalowy, beżowy, 14x19 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
146
147
148
...
425
Załaduj więcej