Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 658 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Bahama
Syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 80x250 cm
Dostawa od 27.10.2026
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Shai
Ø 33 cm , do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, beżowe
(1)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
60,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Bianca
Narzuta dziecięca Mini Star & Stripes
Pikowana, bawełniana, biała/niebieska, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse City
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ponczo dziecięce White
W rozmiarze 2-4 lata, lniane, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Malakser Masterchop XL MB450B38
Biały, plastikowy, pojemność 500 ml, moc 500 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Kinkiet Baton
Brązowy, z litego drewna orzechowego, LED, z czujnikiem ruchu, 18x2,5x2,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Consuela
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x300 cm
(162)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Lyneham
Czarna, aluminiowa, LED, ø13x28,5 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Ze stali, 28x59 cm, wysokość 58 cm
(18)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Patelnia
Na naleśniki, ze stali nierdzewnej, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(9)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Pokrowiec na meble ogrodowe
125x90 cm, wysokość 134 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Patera na ciasto Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, ø 32,5 cm
(1)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Wazon Galene
Szklany, w naturalnym kolorze, 20x21 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 29.10.2026
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 220x240 cm
(35)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Agne
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 31,5x8x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Maestro
W kolorze srebra, szklany, do kontaktu, 39,5x8x59 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Diamond S
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 114x34 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Zen
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 163 - 325 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
242,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51003
(85)
W magazynie
242,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 19x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemniki Maynard
3 szt., na żywność, ceramiczne, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Rhombus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarno-biały, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Carrie
Czarny, metalowy, 9,5x27x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Castro
Czarny, metalowy, 6x30x8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x1x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Crown
Czarna/w kolorze złota, stalowa, ø6x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ixia
Lampa wisząca
W kolorze złota, metalowa, ø47,5x20,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Calliope
6 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
40,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Czarny, szklany, LED, przenośny, solarny, IP44, ø12x26,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Koc
Żółty/brązowy, 127x185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Can
Czarny, metalowy, LED, 17x48x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 80x43 cm, wysokość 152 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Namiot Pop-up
Dla 1 osoby, niebieski, 147x143 cm, wysokość 75 cm
W magazynie
241,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Podkładka do prasowania parownicą Linn
Tekstylna, jasnoszara, 2x42 cm, wysokość 97 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
241,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
2 szt., ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
143
144
145
...
425
Załaduj więcej