Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 598 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
16x20 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 5,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 17 cm, wysokość 22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 19x29 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Tarka Handi-Zest™
Do sera
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Tarka do sera 3in1
Uniwersalna
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tarka President
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Szara/brązowa, 10x90 cm
(17)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Transporter
Dla czworonoga, plastikowy, szary, 31x46 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x14 cm, wysokość 6 cm
(1306)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Wazon Cutting
Szklany/drewniany/żelazny, w naturalnym kolorze, 6,5x25,5 cm, wysokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Leitmotiv
Wieszak ścienny Saturnus Wooden Balls
Metalowy, biały, szerokość 34 cm, wysokość 14 cm, głębokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Penny
Metalowy, wiszący, biały, liczba par butów 6 , szerokość 41 cm, wysokość 77 cm, głębokość 6 cm
(218)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Wisząca, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Wisząca, aluminiowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(159)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., tekstylne, 13 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(83)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka City
Szaroniebieska, 45x75 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Cozy Welcome
Ciemnoszara, 45x75 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wycieraczka Havana
50x80 cm
(30)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Ways
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Find Your Inner Peace
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Peak
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zabawka grająca Leopard
Rekomendowany wiek 3+ msc
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aria Unicorn
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 11 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Villa Collection
Świeca Kras: Cotton Blossom
Zapachowa, o zapachu bawełny, czas palenia 40 h, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świeca Krok: Grapefruit & Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu grejpfruta, czas palenia 48 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 1 Parsley Lime
Zapachowa, o zapachu limonki, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 5 Sea Salt
Zapachowa, o zapachu morza/o zapachu soli, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 6 Sequoia
Zapachowa, o zapachu sekwoi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Yankee Candle
Świeca Black Coconut
Zapachowa, o zapachu kokosa, czas palenia 65 h, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli Tie
Częściowo zaciemniająca (dimout), w kolorze kości słoniowej, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
422
423
424
...
638
Załaduj więcej