Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 459 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
iDesign/The Home Edit
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Jogurtownica
Plastikowa
(1)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Szary
(8)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Niebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Maximex
Poduszka na deskę sedesową Soft
Tekstylna, biała
(5)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Ochronny pokrowiec na grill
166x63 cm, wysokość 103 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Rondel Mini
Ze stali nierdzewnej, 700 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Dywanik łazienkowy And Relax
Odpowiedni do prania, różowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Wenko
Szczotka do WC Sirmione
Ceramiczna, szara, ø 10,5 cm, wysokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 180x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Love Story
Legowisko Flakes
Dla psów, zamszowe, szare, 87x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szarobeżowa, 140x270 cm
(10)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Spirella
Kosz na śmieci Adonis
Z pedałem, stalowy, szarobrązowy, 5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 11,5 cm
W magazynie
125 zł
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 12 cm
W magazynie
125 zł
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
2 szt., tekstylne, 12 cm
(5)
W magazynie
125 zł
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
2 szt., tekstylne, 8 cm
W magazynie
125 zł
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa z tasakiem President
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, 12,5x9,5 cm, wysokość 37 cm
(424)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Rex London
Wycieraczka Bumblebee
Z włókna kokosowego, turkusowa, 43x73 cm
(23)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), w kolorze kości słoniowej, 200x250 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Ginkgo
Kwiecista, biała/niebieska, 180x200 cm
(44)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Island
Strukturalna, w naturalnym kolorze, 140x240 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kütahya Porselen
Filiżanki zestaw Eyes
4 szt., ceramiczne, na espresso/ze spodkiem, 90 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 90x200 cm
(83)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 15x7 cm, wysokość 13,5 cm
(69)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Evelin
Biały, z płyty MDF, LED, na baterie, z timerem, 37,5x5x29 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Elta
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 18,5x9,5x14 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Classic
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x14,5 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Analia
Aksamitna, żółta, 140x240 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, żółte, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 160x200 cm
(33)
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Perfumed Prague
Dyfuzor #57 Chamomile, Linden, Birch
O zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
Perfumed Prague
Dyfuzor #68 Peony, Linen, Fern
O zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(11)
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
Compactor
Koszyk
Z juty, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa wisząca Depay
W kolorze złota, metalowa, ø36x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Plastikowy, szary, 40 l
(109)
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124,36 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
377
378
379
...
656
Załaduj więcej