Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 497 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø54x16 cm
(16)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(2)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Gizmo
Ślizgacz Meteor
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
NOMA
Bransoletka
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, ciemnoniebieskie, 180x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, okrągły, jasnoniebieski, ø 100 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, 150 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 250 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Krajalnica
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Opal
Szklany, kremowy, ø 7 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(189)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Menażka
900 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
+ Głębokość (2)
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Dwupiętowy, stalowy, w kolorze srebra, 45x23 cm
(224)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Travelposter
Plakat London
30x40 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Chlebak
Plastikowy, beżowy, 23x40 cm
(2)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Household Pleasure
Półka Optic
W dekorze drewna egzotycznego, z płyty MDF, powłoka: folia, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lampka dziecięca Watermelon
Różowa, z płyty MDF, LED, na baterie, 38x5x39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, różowe, 185x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, okrągły, ciemnoróżowy, ø 100 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (2)
Light & Living
Wazon Terento
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 14x7 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Maselniczka Pilar
Ceramiczna, szara, 12x9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
2 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Cast
Syntetyczny, bez włosia, szary, 76x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, turkusowy, 170x210 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Wycieraczka Coco Natural
Z włókna kokosowego, brązowa, 45x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Zegar Lalibela
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(6)
W magazynie
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Allstar
Zestaw prysznicowy No. 2
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Revigo
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała/szara, z litego drewna, LED, na baterie, 28x6x44 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Z drewna dębowego, ø 13 cm, wysokość 35,5 cm
(92)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(33)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Plaček Pet Products
Klatka dla ptaków Bird Jewel KS 8
Metalowa, zielona, 47,5x25,5 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Kendal
Antracytowa, plastikowa, LED, IP54, 25x12x11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Miarki zestaw Mensura
3 szt., plastikowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130,99 zł
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(905)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore™
Plastikowy, szary, 39,5 x 18 cm
(36)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(33)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
366
367
368
...
657
Załaduj więcej