Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 835 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Zira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Rondel Brasserie
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 1,5 l, ø 17 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Garden Pleasure
Lampa zewnętrzna
W kolorze matowej czerni, stalowa, LED, na baterie/solarna, IP44, 19x19x25,5 cm
W magazynie
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Thunderstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(278)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Areca
Szklany, w kolorze khaki, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Macao
Stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 43x24 cm, wysokość 79 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 12 cm, wysokość 20 cm, głębokość 63,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Gillingham
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoniebieski, 60x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
LEIFHEIT
Przecierak
Ø 20 cm, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Turbo 3v1
Rotacyjny, z wiadrem
(383)
W magazynie
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Coin
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 80x150 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Tefal
Czajnik elektryczny Subito KO5S0DE0
W kolorze srebra, pojemność 1,7 l, moc 2400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
197,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, jasnoróżowe, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Zasłona Butterflies
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, 90x200 cm
(69)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 130x160 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Family
Wolnoopadająca, 36,5 x 40,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na klucze Rin
Bez wiercenia, metalowa
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Building
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(17)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, brązowa, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(102)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Teddy Bear
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy/kremowy, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, ciemnobrązowy, 45x33x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Essentiel
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, ciemnozielony, 45x33x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Jones
Czarna, stalowa, 10x6x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Blooming Art
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony, 80x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Spirella
Drążek na zasłonę prysznicową Kreta
Teleskopowy, metalowy, w kolorze matowego złota, 125 - 200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Sunny World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(14)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, okrągły, jasnobrązowy, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoszary, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga DIY
Wysokość 90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Nova Arte
Frotte, z bawełny organicznej, w abstrakcyjny wzór, lawendowy/jasnobrązowy, 70x133 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Retro
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, niebieski/różowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Garnek Grande
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Air Balloon
2 szt., 13x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
98,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
249
250
251
...
622
Załaduj więcej