Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 780 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Pojemnik Hammershøi Summer
Na żywność, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Plastia
Pojemnik do uprawy roślin Urbalive
Samonawadniający, plastikowy, z otworem drenażowym , wysokość 48 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, niebieska/turkusowa, 650 ml, ø 15 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Lido
Stalowy, w kolorze srebra, 28x14 cm, wysokość 16 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obrazek dziecięcy Roller Llama
30x40 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Beware I'm Cute French Bulldog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 18x42 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 8x12 cm, wysokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Orange 021
Ceramiczny, pomarańczowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna trawa Poa
30x30 cm, wysokość 68 cm
(19)
W magazynie
106 zł
z kodem
132,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Isalis
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 80x300 cm
(6)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 9,5 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wieszak na paski i krawaty Orderly
Metalowy, beżowy, 22x3 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka grająca Waltz
Drewniana, wysokość 27 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Markslöjd
Lampa wisząca Gota
Zielona, szklana, ø13x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 125 - 220 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Ibber
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 46 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Angle
Ścienny, stalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rizzoli
Dywan Abstract Faces
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny, ø 100 cm
(22)
W magazynie
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 41x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 43 x 31 cm
(153)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Lounge
Na fotel, ochronny, 165 cm, czerwony
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Retro Rollerskate
Szklana, wykonana ręcznie, 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna
Szara/w naturalnym kolorze
(62)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Waylor
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Flower Field
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnobrązowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
275,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastikowa, beżowa, ø 18 cm, pojemność 2 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Bea
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, szary
(12)
W magazynie
97 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, 28,5x28,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Church
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki My Mug
Wiszący, stalowy, czarny, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Nordic Tales Mouse
Z drewna dębowego, 5,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Strington
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, ø 65 cm, wysokość 35 cm
(8)
W magazynie
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
132
133
134
...
513
Załaduj więcej