Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 913 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 23x45 cm, wysokość 45 cm
(453)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Okrągły drążek na zasłonę prysznicową
Metalowy, w kolorze srebra, 72 cm
(48)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Strawberry
Z plastiku z recyklingu, czerwona/jasnoróżowa, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Constantine
Odpowiedni do prania, bez włosia, beżowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Bivio
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, metalowe, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Mata stołowa Tabletop
Ze sztucznej skóry, 30x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Modern
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Squid Lighting
Kinkiet Oslo
Czarno-biały, z opalowego szkła, IP40, 15x30x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Fantastic
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, miętowa, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Lunch
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(371)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Chodnik Summer in Havana
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x230 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Wendy
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z perkalu bawełnianego, biała/zielona, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Cactus
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sindia
Wolnoopadająca, 36,5 x 45,5, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 70 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(213)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 220 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Turbo-Loc
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 11x13 cm, wysokość 6 cm
(193)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady Duo
Plastikowy, szary, 11 x 39,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnoniebieska, 260x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Souri
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Lynx
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Suszarka do ziół
Metalowa, ø 37 cm, wysokość 29 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Latina
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, ciemnofioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Molly
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
136 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, ø 100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Folk
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 8 cm, głębokość 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Aquamarbre
Abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, czarna/w kolorze złota, 180x200 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do naczyń
(168)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Sponge Bob "Tropical Duo"
Bawełniany, 70x140 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rotello
Czarny, 250 ml, 7,5x9 cm, wysokość 13 cm
(34)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Sztućce do steków zestaw
Dla 6 osób, 15 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Cassandra
Dżersejowy, biały/beżowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Bluey
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, niebieskie, 90x200 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Domus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
238,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, różowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
62
63
64
...
320
Załaduj więcej