Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 974 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Hilight
Lampa zewnętrzna
W kolorze miedzi, aluminiowa, IP44, 9x6,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Galvin
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Piersiówka
150 ml, ze stali nierdzewnej, żółta
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Leksand
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, czerwony, szerokość 7 cm, długość 40 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Gladys Sarro
Syntetyczny, z średnim włosiem, żółty/szary, 80x150 cm
(29)
Dostawa od 30.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka T-Frame
50x54,5 cm, ścienna, plastikowa, czarna
(4)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Opryskiwacz
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, szary, 12 l
(1)
Dostawa od 16.10.2026
214 zł
z kodem
267,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
450 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
knor
Ramka
28x38 cm, ścienna, plastikowa, brązowa, rozmiar zdjęcia: 24x30
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Prankster Elf
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Ok
Z żywicy polimerowej, 10x7 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Stolt
Do kontaktu, stołowa, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 18 cm, długość 40 cm, wysokość 121 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurka świąteczna
Metalowa/plastikowa/z imitacji kamienia, wysokość 19,5 cm
(7)
W magazynie
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Szachy Play Chess
Dostawa od 02.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Dzień i noc, tekstylna, jasnobrązowa, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Varla
Ø 28 cm, ceramiczny, beżowy
Dostawa od 07.12.2026
51 zł
z kodem
63,86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
House Nordic
Półka Sines
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 25 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał łazienkowy Dara
W kolorze srebra, szerokość 33 cm, wysokość 73 cm, głębokość 26 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
214 zł
z kodem
266,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pokrowiec Urban
Na sofę, 2-osobowy, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki Baby Dinos
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Pillar
Cyfrowy/stołowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hilight
Girlanda świetlna
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, długość 225 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampion Lampion
Fioletowy, tekstylny/plastikowy
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1122
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 60x110 cm
Dostawa od 20.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solina
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 18 cm
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Świeca Rustic
Czas palenia 26 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., wiklinowe, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., 14 cm
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
120 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Tempa
890 ml, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Dekoracja świetlna
Solarna, korkowa, brązowa, ø 4 cm, wysokość 3,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 50 l
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
251
252
253
...
320
Załaduj więcej