Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 956 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw Anděl Curl
2 szt., wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, beżowy, ø 140 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, ø14x3,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 14x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
Ścienna, szara, plastikowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(1)
Dostawa od 06.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Latina
220 ml, kamionkowy, ciemnofioletowy
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wieszak na ręczniki papierowe RollGrip
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 17,5x30,5 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 15.10.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy, tekstylny/plastikowy, wysokość 15,5 cm
(66)
Dostawa od 23.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan Ember
Syntetyczny, shaggy, beżowy, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Carved Bow
Różowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, ciemnobrązowy, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Niklaus
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Bieżnik Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 36x136 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę
Wiszący, metalowy, biały, 18,5x20 cm, wysokość 14 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Viana
Do łazienki, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
(39)
Dostawa od 19.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Gryzak Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Ramen Bowl
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Roba style
Jasnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Rondel Anett
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,1 l, ø 12,5 cm, odpowiedni na indukcję
(14)
Dostawa od 22.10.2026
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel Perníček
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, 200x140 cm
Dostawa od 14.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
Na baterie, stołowa, szklana, ø 12 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 26 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(24)
Dostawa od 19.10.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Firework
3 szt., czarne, metalowe, LED, wbijane, solarne, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
45,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Serwetki zestaw Pals
2 szt., 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
YAMAZAKI
Zestaw pojemników na przyprawy Tower
6 szt., ze stojakiem, plastikowe
(12)
Dostawa od 15.10.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
45,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Face
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mila
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic sage
Szałwiowy, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan Lumen Liso
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Fergus
Brązowa, metalowa, LED, wbijana, solarna, 15x15x35 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Otto
Pojemność 800 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Fritza
2 szt., 25x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
245
246
247
...
320
Załaduj więcej