Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 934 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szufelka i zmiotka
Plastikowa/bambusowa
(138)
Dostawa od 06.11.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
DOKE
Dodatek Light
(35)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Naczynie do zapiekania Pearl
24x38 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Ofelia
Żółta, tekstylna, do kontaktu, 18x18x1,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Wieża do układania Christmas Tree
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Filiane
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, abstrakcyjny wzór, białe, 70x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Credence
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4 cm, długość 40 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Zmiotka i szufelka
Metalowa/plastikowa
(85)
Dostawa od 06.11.2026
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Countess
Różowa, szklana, do kontaktu, ø12x17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze srebra, 140x240 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Stripe
Z włókna kokosowego, czerwona/różowa, 40x60 cm
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Bird
Z plastiku z recyklingu, niebieska, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zasłona dziecięca Forest
2 szt., bawełniana, w kropki, biała/niebieska, 25x197 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Grandy
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 8 cm, długość 29 cm, wysokość 41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Autumn Nature Landscape
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Wavy Checkerboard
Z plastiku z recyklingu, różowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Moshi
400 ml, metalowa, szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(130)
Dostawa od 19.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Pojemnik chłodzący Bar Craft
Plastikowy
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel dziecięca Botany
Do łóżeczka, zapinana na suwak, beżowa, lniana, 70x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Paris Arch
Stołowy, wysokość 24 cm
Dostawa od 19.10.2026
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Forno
Z litego drewna kauczukowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 26,5 cm, głębokość 20 cm
(9)
Dostawa od 19.10.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki On Our Street
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Jam Biscuit
Z plastiku z recyklingu, różowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Elizabeth Olwen
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Gentle
Ø 12 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
100 ml, do szampana
Dostawa od 07.12.2026
26 zł
z kodem
31,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Valentina
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Plumina
Zmywalny, beżowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Miffy
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała/szara, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Brisia
Biała/w kolorze złota, z opalowego szkła, ø15x268 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Dyfuzor Nonna Rosa
Pojemność 200 ml, wysokość 12 cm
(107)
Dostawa od 03.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen City Church
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 10 cm, długość 18 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Księga gości Be My Guest
100 str., czysta
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Chodnik Ricci Loop
Syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Crown
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
243
244
245
...
320
Załaduj więcej