Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 910 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Pinsonic Patchwork
Pikowana, zielona, 220x230 cm
Dostawa od 04.11.2026
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Solea Or
Brązowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Zin
Niebieska, metalowa, ø18x33,5 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka na buty Ferro
Metalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 85 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Tunel Fluffy
Tekstylny, biały
(1)
Dostawa od 22.10.2026
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Diamant Scherli
Z ornamentami/strukturalna, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Lucky
Dzianinowy, bawełniany, różowy, 90x90 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z żabkami zestaw Eta + Theta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(5)
Dostawa od 09.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Ręcznie wykonana, terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12 cm, wysokość 8,5 cm
(78)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 15 cm
(21)
Dostawa od 19.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy Zoo
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Ścierka Otis Black
Czarno-biała, 17x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6 cm, długość 6 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma Tree
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, czarna, ø 6 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Lampa zewnętrzna Norderney
Ciemnoszara, aluminiowa, IP44, 28,5x23,5x51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Tempo
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 16 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pokrowiec Falconera
76 cm, beżowy
W magazynie
127 zł
z kodem
158,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smart Strip
Czarna, plastikowa, LED, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem, długość 300 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Paris
Stołowy, wysokość 12,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Fergus
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 13,5 cm, głębokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lampion Annecy
Porcelanowy, 6x7 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 22.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Lampa zewnętrzna
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, na baterie/solarna, IP44, 9x7x14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homede
Zasłona Milana
Brązowa, 140x270 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bears
2 szt., 30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Half-Timbered House
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6,5 cm, długość 9 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na przyprawy
Plastikowy, szary, 37,5x24,5 cm, wysokość 9 cm
(52)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Delicious Coffee
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 67x180 cm
(417)
Dostawa od 14.10.2026
170 zł
z kodem
212,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Autumn
5 szt.
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Lampa zewnętrzna Hav
Biała/kremowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø12,5x15,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, beżowa, 20x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Fox
Tekstylna, pomarańczowa
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Kosz na śmieci Den
Biurowy, metalowy, w kolorze matowego srebra, 12 l
Dostawa od 29.10.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Poppy
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Do kontaktu, wisząca, papierowa, niebieska, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Milly
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 19 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Karmnik dla ptaków Gustav
Ø 19 cm, wysokość 107 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Bunky
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Notes Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
241
242
243
...
320
Załaduj więcej