Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 870 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Hotel
4 szt., drewniane, w naturalnym kolorze, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Dreamy
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Serwetnik
Metalowy, różowy, 17x5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Poduszka dziecięca Joy
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Rhombus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy/jasnobrązowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., szare, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, czarny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do lodów zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto White
25x48 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa punktowa Native
Czarna, metalowa, 15,5x12x18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Blanc
Zasłona Foliage
Biała, 140x300 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Figurka grająca Christmas Tree
Drewniana, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smoky
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wkładka do gotowania na parze
Ø 19,5 cm, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 30 szt.
Fackelmann
Jednorazowe noże zestaw Nature
30 szt., drewniane
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
0,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Art Deco Pearl
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z ornamentami, niebieska, 200x200 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Carol
Plastikowa, zmywalna, patchworkowa/z ornamentami, 30x45 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Lotus
Ze sklejki, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 26 cm, głębokość 10 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Space Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Care
Na zdjęcia, metalowa, powłoka: barwienie, jasnoszara, szerokość 60 cm, wysokość 8 cm, głębokość 9 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Smart
Wiszący, metalowy, czarny, 96x5,5 cm, wysokość 100 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Taranto
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(35)
Dostawa od 19.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Thalia
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Bilbao
Biała, plastikowa, LED, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 21,5x15,5x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
(1)
Dostawa od 07.12.2026
56 zł
z kodem
70,34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
150,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Capybara
Jasnożółta, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 11x10x12 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
tala
Żarówka Light Engine
Z gwintem E14, 2700 K, 11 W, ze ściemniaczem, ø 3 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Crinkle Seersucker
Zielona, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
My House
Narzuta Iris
Beżowa, 220x240 cm
Dostawa od 16.10.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
My House
Narzuta Biana
Szara, 220x240 cm
Dostawa od 16.10.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Wieszak ścienny Quinn
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 13 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Atriyum
Częściowo zaciemniająca (dimout), z ornamentami, jasnoszara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Zasłona Natur
Szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Minalisa
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Aosta
2 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 39 cm, wysokość 28,5 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Morsø
Wazon River
Porcelanowy, czarny, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
2 szt., 14x21 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Talent
Czarna, metalowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP44, 11,5x16x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Pamiętnik niemowlęcy Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Jones
Czarna, stalowa, 10x6x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Riva
Niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
238
239
240
...
319
Załaduj więcej