Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 857 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Numa
32x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(58)
Dostawa od 04.11.2026
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów
Brązowy, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ELO
Patelnia Ducto
Ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa punktowa Torino
Czarna, metalowa, 18x10x29,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Kamionkowy/porcelanowy, ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus Play
Ceramiczny, ciemnofioletowy, 120 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Woman Face
29x41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Surya
Zaciemniająca, z mikrowłókna, z ornamentami, różowa/szara, 135x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Montagna
Czarna/w naturalnym kolorze, betonowa, ø18x32,5 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Luxy
Metalowa, wysokość 90 cm
(15)
Dostawa od 26.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Adrada
Ceramiczna, biała, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(29)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
Dostawa od 19.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Podkładka do prasowania parownicą Linn
Tekstylna, jasnoszara, 1x40 cm, wysokość 93 cm
(9)
Dostawa od 16.10.2026
168 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Larum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, z nadrukiem, niebieska/kremowa, 140x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Rani
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, biały/szary
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 135x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Snowflake Frost
Bawełniana, ze świątecznym motywem, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Fattoria
Ceramiczny, biały, 2,04 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dziecięca lampa sufitowa Ugglarp
Biała, szklana, natynkowa , ø39x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Rafina
Bawełniana, beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 22.10.2026
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Crocodile
Tekstylna, zielona
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Poduszka dziecięca Bows
Ze zdejmowaną poszewką, z bawełny organicznej, jasnożółta/różowa, 35x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lambris
Odpowiedni do prania, plastikowy, brązowy, 65x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Metalowy, ø 16 cm, wysokość 15 cm
(55)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Desert Walk
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Farm Life
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Done by Deer
Zabawka wisząca Elphee
Rekomendowany wiek 0+ lat
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Glory
Szara, szklana, LED, 14,5x12x14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Elion
Z żywicy polimerowej, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała, 540 ml, ø 12 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
236
237
238
...
319
Załaduj więcej