Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 856 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Vipack
Półka dziecięca Kiddy
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, różowa, szerokość 45 cm, wysokość 21,5 cm, głębokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Struktura Uni
Antracytowa, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Duck
Metalowa, 11x9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Jaya
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Spindle
Wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Kabel do lamp wiszących Connecta
350 cm, z gwintem E14
(4)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
95,93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 22.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały, 42x25x25 cm
(102)
Dostawa od 23.10.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, beżowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Birdcage
Pikowany, miętowy, 240x220 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Miotełka do kurzu CleanTech 3in1
Beżowa
(2)
Dostawa od 15.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Strong
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pokrowiec Timons
50 cm, beżowy
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Clyde
23,5x37 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 29 cm, wysokość 26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Bea
400 ml, ceramiczny, beżowy
(35)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 9x16 cm, wysokość 13,5 cm
(75)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Krzesło dziecięce
Białe, nośność 35 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna
Czarna, metalowa, LED, IP44, ø14x10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Crystal Art
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka LED
Z gwintem GU10, 4000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Beżowa, szerokość 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212,10 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 14x9 cm, wysokość 12,5 cm
(14)
Dostawa od 19.10.2026
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
18,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alfa
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 07.12.2026
111 zł
z kodem
138,56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Talerz Face to Grey
Do serwowania, ceramiczny, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Acacia
Drewniany, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(12)
Dostawa od 19.10.2026
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik na chusteczki Allegra
Metalowy, 13x13 cm, wysokość 13 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Dekoracyjna kula ogrodowa
Metalowa, ø 24 cm, wysokość 24 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Grzechotka Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów
Szklany, biały, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(42)
Dostawa od 19.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Olona
Ciemnoszara, metalowa, 14,5x10,5x29,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Sqity
Metalowa, wysokość 50 cm
(29)
Dostawa od 26.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
234
235
236
...
319
Załaduj więcej