Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 031 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, zielone, 50x70 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan City Clouds
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Loelia
Plastikowa, geometryczna, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Mandala Tiles
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., 5,5x5,5 cm, wysokość 18 cm
(183)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, szałwiowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 40x29 cm
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare, 50x70 cm
(21)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
19,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Stojak na biżuterię Sausage dog
Ceramiczny, 6x15 cm, wysokość 1,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
23,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
4 szt., 15x17 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Verano LED
Czerwona, szklana, LED, ø13,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 30 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Podkładka do naczyń
Silikonowa, czarna, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Kese
Czarna, metalowa, ø68x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Lion
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Theta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 200 - 350 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Merci"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Marco
Czarna, 45x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor No. 6 Sequoia
O zapachu sekwoi, czas pachnięcia 12 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Mała dekoracja Service Bell
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(104)
W magazynie
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Dla kotów, ceramiczna, z nadrukiem, ø 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Snowycorn
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, brązowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, ø7x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
20 szt., metalowe, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Jettward
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Golden Fall
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Zig Zag
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 21 cm, wysokość 8,5 cm, głębokość 25 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(20)
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Myhooks
Wiszący, stalowy, czarny, 6x25 cm, wysokość 6 cm
(25)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na butelki
Plastikowy, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Grinch
Z mikfroflaneli, z nadrukiem, zielony, 100x150 cm
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Grinch
Z mikfroflaneli, z nadrukiem, czerwony, 100x150 cm
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Zig Zag
Na zamek , w paski/z nadrukiem, 45x45 cm
(184)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Holm
Patelnia
Żeliwna, ø 14 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Regał na buty
Metalowy, teleskopowy, w kolorze srebra, liczba par butów 6 , szerokość 62 cm, wysokość 35 cm, głębokość 23 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Pisa 3 in 1
Czarna, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø13x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Z drewna dębowego, ø 13 cm, wysokość 35,5 cm
(92)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
153
154
155
...
322
Załaduj więcej