Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 023 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Zestaw noży Otis
4 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Taurus
Biały/szary, ceramiczny, 30x12x15 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #73 Pumpkin Cream
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu anyżu/o zapachu kardamonu/o zapachu dynii/o zapachu goździków, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Ambar
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, ze ściemniaczem, IP44, ø15x22 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236,54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Talerz Aslaug
Do serwowania, kamionkowy, biały/szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, białe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Neutral Rainbow
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
254,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Bento
Z ornamentami, biała/brązowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Dasho
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa lawa Glitter
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, ø10x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 18 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., drewniane, 20x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Sekator ogrodowy Your Garden
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
JUNA
Mata stołowa Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, 30x43 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, jasnozielony, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa DeWitt
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Rękawica kuchenna Sausage Dog
Bawełniana, jasnoszara, 19x29 cm
(9)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Jersey
Ścienne, 35x80 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Magical Unicorn – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Uchwyt na papier toaletowy
Ścienny/z półką, plastikowy, biały, 16x11 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka do usuwania sierści
Biała
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Bjirk
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, geometryczna, zielona, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Czajnik Wooden
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,9 l
(14)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Hexa
Ceramiczna, biała, 13x9,5 cm, wysokość 2,5 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa King Kin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Tekstylny, powłoka: malowanie proszkowe, szary, szerokość 24 cmwysokość 9 cmgłębokość 21 cm
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Inu
Frotte, szarobrązowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Cassis
Biały/w kolorze srebra, szklany, IP44
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Mimo Mi Casa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x240 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
Czarna/w kolorze złota, metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Leaves
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, żółta/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Undyed
2 szt., lniane, białe, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Suzette
2 szt., bawełniane, czerwone/szare, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
322
Załaduj więcej