Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 065 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek Decora
390 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne Tongs
(35)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Dino
Jednoosobowa, zapinana na suwak, zielona/niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Melville
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 117x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
67,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Jersey
Ścienne, ø 40 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Blatt
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szarobeżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 120x170 cm
(2)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Dorota
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara/beżowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, fioletowy, 80x150 cm
(7)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szare, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blue Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, ciemnoniebieski/kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Clouds"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Niebieski, 70x140 cm
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieniec Cedar
Bożonarodzeniowy, ø 50 cm
(5)
W magazynie
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, zielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna English Meadow
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm
(7)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, żółta, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
4 szt., w naturalnym kolorze, wysokość 1 cm
(115)
W magazynie
20 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Coffee shop
Plastikowa, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bistro
Z PVC, beżowa, z nadrukiem, 60x52 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szufelka
Plastikowa
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Balls
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Akcesoria do sprzątania CleanTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Walizka dziecięca Fairies in the Garden
Metalowa, z nadrukiem, ciemnoniebieska, 19x8x17 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lampa stołowa
W naturalnym kolorze, rattanowa, ø27x34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek Verde
310 ml, szklany, zielony
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Alanur
Bawełniana, niebieska/różowa, 200x235 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1452
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Biały
(22)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Miuus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Ponczo dziecięce Joep
Bawełniane, zielone
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, różowy/szary, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na rower Tower
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Figurki ogrodowe zestaw Forest
2 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz London
40x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rotello
Biały, 8,5x8,5 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Sandria
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 120x160 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze srebra, 80 ml, ø 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
135
136
137
...
322
Załaduj więcej