Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 472 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do babki
ø 25 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
W magazynie
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Blomus
Minutnik Puncto
Czarny/w kolorze srebra
(47)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Regał na buty
Metalowy, w kolorze srebra, liczba par butów 12 , szerokość 59 cm, wysokość 71 cm, głębokość 29 cm
(108)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Retro
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 37x37 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Folia przeciwsłoneczna
Na okno, 56x200 cm
(10)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Santa's Christmas Presents
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
(134)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Eureka
2 szt., SafeFix
(255)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 6 Sequoia
Zapachowa, o zapachu sekwoi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana/silikonowa, czarno-biała, 18x30 cm
(2)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Bombka Ciri
Szklana, ø 8 cm
(3)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Łamigłówka dla psów Epic Pet Think & Eat
Plastikowa, biała/zielona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Bees
Metalowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z bambusową ramą, 20x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville
Świecznik Vernon
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik S
Z pokrywką, plastikowy, biały/zielony, pojemność 6 l, 29,5x19,5x13,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Overlap
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sass & Belle
Filiżanka Finley Fox
Kamienna, ze spodkiem, pomarańczowa, 210 ml
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, adamaszkowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Domopak
Wieszaki zestaw
3 szt., tekstylne, brązowe, długość 42 cm
(44)
W magazynie
43 zł
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(11)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Ochronny pokrowiec na grill
166x63 cm, wysokość 103 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Srdce
Ø 21 cm, rattanowy
(107)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Spooky
Ceramiczny, z motywem Halloween
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
iDesign/The Home Edit
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Mata stołowa Leaf
Z trawy morskiej, 32x49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(33)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jayana
Odpowiedni do prania, do WC, biały/różowy, 45x45 cm
(1)
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Monty
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski/w kratkę, niebieska, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Infinity
26x30 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Blooming
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoróżowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste Duo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo M
(13)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 360 ml
(26)
W magazynie
79 zł
13,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 16x11,5 cm, wysokość 20 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Snips
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, biały/zielony, 14x27 cm, wysokość 16 cm
(237)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Nocnik
Jasnozielony, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Naczynie do kiszenia Della Casa
Szklane
(16)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
90
91
92
...
227
Załaduj więcej