Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 470 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(10)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 43 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Nova
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/niebieski/turkusowy
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Agropoli
Plastikowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, czarna, 50x70 cm
(9)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tescoma
Stolnica Delicia
40x50 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(25)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Cukierniczka Birdie
Porcelanowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do kołaczy węgierskich Delícia
2 szt., 23 x 20 cm, stal nierdzewna
(16)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Waga kuchenna Scale
Czarna, ze stali nierdzewnej, nośność 3 kg
(10)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Silio
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 11,5x11,5 cm, wysokość 16,5 cm
(53)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z mikrosatyny, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 70x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurka ogrodowa Squirrel
Z żywicy polimerowej
(4)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Taca Caramella
10,5x28 cm, kamionkowa
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 13 cm, wysokość 58 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Kiki
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 400 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink & Green Half Stripes
Z włókna kokosowego, zielona/różowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 60x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Haczyk Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
69 zł
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Yaline
Kremowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zasłona prysznicowa Alara
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 180x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Stojak na parasol ogrodowy
Plastikowy, średnica wewnętrzna 3,5 cm, waga 430 g
(4)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Marble
Z PVC, biała, abstrakcyjny wzór, 60x52 cm
(3)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Koszyk
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 24 cm
(58)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Haczyk Smart
Wiszący, stalowy, biały
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., ścienne, metalowe, pomarańczowe
(3)
W magazynie
68 zł
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Curver
Pojemnik na odpadki organiczne Ready To Collect
Z plastiku z recyklingu, jasnozielony, 19x25 cm, wysokość 20 cm, 5 l
(73)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Tarka
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Stojak na wino
Bambusowy, liczba butelek 6
(11)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cotton House
Pościel Leona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, morska, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Savoy
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Gra towarzyska Play Pick up sticks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
83
84
85
...
227
Załaduj więcej