Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 401 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/zielony
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Wieszak ścienny Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 57 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Lampion
Metalowy, ø 10 cm, wysokość 13 cm
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Goldes
Odpowiedni do prania, czarny/w kolorze złota, 40x60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa Arinos
Pod prysznic, 54x54 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Ramka
11x10 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 8x8/rozmiar zdjęcia: 9x9
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Nordic Fairytale
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 29x17,5 cm, wysokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawki pluszowe zestaw Micromallows 4Pack
4 szt., rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 6 cm, długość 4,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podkładka pod dzbanek na herbatę Jang
Czarna, żeliwna
(138)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Lions
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, zielona, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Detroit
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x9 cm, wysokość 40 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, 200 ml
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-15% z kodem
Rex London
Klocki Wild Wonders
Drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Snap
2 szt., na spodnie, metalowe, niebieskie, długość 40 cm, wysokość 10,5 cm
(105)
W magazynie
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(108)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik Crown Blend
Na herbatę, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Dla czworonoga, kamionkowa, ø 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Ara
Bawełniana, zielona/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 750 ml
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Bomb
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Baby Fox
Szklana, wykonana ręcznie, 6,5 cm
(10)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Koszyk Radka
Wiszący, metalowy, czarny, 16x25 cm, wysokość 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Epic Pet
W naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw
2 szt., tekstylne, 10x12 cm, wysokość 15 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, biały, 2,3 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
61
62
63
...
229
Załaduj więcej