Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 400 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastikowa, beżowa, ø 18 cm, pojemność 2 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Patrizia
3 szt., ceramiczne, żółte/zielone/niebieskie/różowe
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 8 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, 2x2,5 cm, wysokość 1 cm
(733)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, okrągły, różowy, ø 80 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Żarówka Plain Smoke
Z gwintem E27, 2100 K, 2 W, ø 6 cm
(33)
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, fioletowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Caracas
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Mydelniczka Flex
Bez wiercenia, z plastiku z recyklingu, biała, 10x13 cm, wysokość 9 cm
(5)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Vesper
Wisząca, plastikowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Clip
Plastikowa, LED, na baterie, długość 635 cm
(132)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw
4 szt., plastikowe, niebieskie, długość 42 cm, wysokość 19 cm
(103)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Jada
Metalowy
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Lampa stołowa Anita
Beżowa, ceramiczna, ø13x27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, pomarańczowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Zarina
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
44,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel dziecięca Astron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciemnoniebieska/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 12 m
(6)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Drabinka na ręczniki
Metalowa, czarna, długość 45 cm, wysokość 170 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Nordic Tales Mouse
Z drewna dębowego, 5,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Miko
Tekstylna, szara, 47x40 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Ø 27 cm, kamionkowy, jasnozielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Soft
Dwustronny/odpowiedni do prania, z bio bawełny, brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, w naturalnym kolorze, 140x180 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, biała, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Plastikowy, w kolorze srebra
(39)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing Bunny "Tower"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
60
61
62
...
229
Załaduj więcej