Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 338 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Wiszący, biały, 6x19 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
24x28 cm, wysokość 23 cm
(175)
W magazynie
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, ceglasta, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stolik Viby
Biały/w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(156)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Candy
Szklana, 9 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Stojak na kadzidełko Frida
Ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 22 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Cube 1000 g
Biały
(44)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 7
(5)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
300 ml/750 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ściągaczka CleanTech
Beżowa, długość 36 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampion LED Crewe
Zielony, plastikowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø15x16 cm
(5)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 3,25 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Style
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Luca
4 szt., szklane, 90 ml
(194)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Melodie
Zaciemniająca, aksamitna, antracytowa, 135x280 cm
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, z nadrukiem, biała/zielona, 135x245 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Taca Socorro
20x31 cm, do serwowania, drewniana
(289)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 56 cm
(8)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, szary, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., koniakowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowy, czarny, 41,5x5 cm, wysokość 9 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Bounde
2 szt., kremowe, 60x100 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x35,5 cm, wysokość 25 cm
(131)
W magazynie
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Adria
Do łazienki, plastikowy, czarny, wysokość 10 cm
(100)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , drewniana
(51)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Solo
Porcelanowy, biały, ø 6 cm, wysokość 12 cm
(13)
W magazynie
68 zł
z kodem
79,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Achille
37 x 47, ciemnoniebieska, geometryczna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali chromowanej, szary, 14x9 cm, wysokość 6 cm
(294)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, kremowa, 950 ml, ø 18 cm
W magazynie
89 zł
z kodem
104,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(42)
W magazynie
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Noa
5 szt., metalowe, czarne, długość 44,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
25,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Figurka ogrodowa Deer
Z żywicy polimerowej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Rai
Drewniana, 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Ondulys
Abstrakcyjny wzór, czerwona/biała, 140x260 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 4
(16)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Kremowa, 11 l
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
44
45
46
...
227
Załaduj więcej