Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 222 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Kos
Wolnoopadająca, 37,5 x 42 cm, plastikowa, biała
(150)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lampa zewnętrzna Salford
Brązowa, rattanowa, LED, przenośna, solarna, IP44, ø14x31 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leno
Z pedałem, stalowy, jasnobrązowy, 5 l
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały/w kolorze srebra, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(97)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka Filament
Z gwintem E27, 2200 K, 1 W, ø 9,5 cm
(24)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Kosz na pranie
Z juty, jasnobrązowy, 67 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 6 cm
(7)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Retro Meadow
Bawełniana, żółta, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(462)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 1x24 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka Frosted
Z gwintem E27, 3000 K, 9 W, ze ściemniaczem, ø 6 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na paski i krawaty The Dandy
Wiszący, drewniany, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
20x15 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Żarówka
Z gwintem E27, 3000 K, 4 W, ø 6,5 cm
(13)
W magazynie
36 zł
z kodem
42,59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata antypoślizgowa Vitamine
Do wanny, 36x69 cm
(18)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(58)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Foglie
Pikowany, niebieski/szary, 220x240 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Drop 1000 g
Biały
(55)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, koniakowy/kremowy, 80x150 cm
(10)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 15 cm, wysokość 58 cm
(88)
W magazynie
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm
(123)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 40x60 cm
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Flowers
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 290 ml
(81)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Modern
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(64)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, biały, 22x11 cm, wysokość 7 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Amber
Ceramiczny, biały, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(22)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Belle & Boo
Koc dziecięcy Pirates
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świąteczna dekoracja świetlna Wally
Biała, tekstylna, LED, na baterie, 14x12x15 cm
(2)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Ścierki zestaw Louie
10 szt., bawełniane, szare/turkusowe, 50x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Latika
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Lemons
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Game Over
Z gumką, jednoosobowe, czarne, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Lola
6 szt., 200 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Filiżanka Louka
Porcelanowa, ze spodkiem, biała/fioletowa, 280 ml
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego Stitched
Dziecięcy, całoroczny, 100x135 cm
(74)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Green In Flower
Odpowiedni do prania, 70x120 cm
(18)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
35
36
37
...
226
Załaduj więcej