Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 378 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Creamy Raspberry Swirl
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Velouriane
Aksamitna, różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Na USB, stołowa, drewniana/szklana, w naturalnym kolorze, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Irma
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 18 cm
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Field Mushroom
28x18 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Yash
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LAMKUR
Lampa sufitowa Felix
Czarna, metalowa, ø6x16,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Evergreen Damask
Lniana, zielona/szarobeżowa, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin Refill
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Serve
Do serwowania, ø 24 cm, metalowy, w kolorze srebra
Dostawa od 23.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, biała
(180)
Dostawa od 19.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Obręcz do krojenia tortu
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Lavender
3 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, 60x100 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Post Modern Art
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/czarne/szare/brązowe, 60x100 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Atesa
Syntetyczny, shaggy, biały, 60x120 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla psa Have a Pet Plush Rabbit
Tekstylna, kremowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Podkładki zestaw Christmas Print Natural
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, beżowe, 10x10 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Dzień i noc, brązowa, 42,5x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Zebra
Dzień i noc, ciemnoszara, 42,5x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x175 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Firanka Drimar
Kremowa, 140x270 cm
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ścierka Boat Race
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampion LED Flame
Na baterie, metalowy/plastikowy, czarny/beżowy, 8,5x10 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Tree Of Life
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Podkładka do naczyń Udry
Plastikowa, beżowa, 61x43 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wbijana dekoracja ogrodowa No Pooing
Metalowa, 15x8 mm, wysokość 30 cm
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Teleskopowy kij do akcesoriów do sprzątania CleanTech
(1)
Dostawa od 15.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Buds
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Yokahama
Zaciemniająca, z mikrowłókna, kwiecista, szara, 135x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 45 cm, szerokość 14 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
163
164
165
...
229
Załaduj więcej