Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 354 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(303)
Dostawa od 04.11.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Dywanik łazienkowy Gobo
Odpowiedni do prania, tekstylny, niebieski, 50x80 cm
Dostawa od 20.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube
Biały
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miotełka do matchy
W naturalnym kolorze, bambusowa
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Elenei
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 19 cm
(4)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Apollo
Metalowy, szerokość 56 cm, wysokość 16 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1453
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/brązowy, 80x150 cm
Dostawa od 20.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Marble
Plastikowa, ze wzorem kamienia, 33x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw White Botany
4 szt., tekstylne, białe/zielone, 10x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pędzelek do smarowania GrillOut
Silikonowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Atle
Z bawełny z recyklingu, jasnoróżowy/w kolorze terakoty, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
20 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(46)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę ogrodową
Na zamek , z nadrukiem/kwiecista, 45x45 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce do sałatek Black
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Ręczniki zestaw Pixie
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occultiss
Zaciemniająca, beżowa, 135x260 cm
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1452
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 60x100 cm
Dostawa od 20.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Happy lamas
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(19)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Baby Seal
Szklana, wykonana ręcznie, 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Swan
Plastikowa, 10 cm
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Adhera
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 40 - 71 cm
Dostawa od 19.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Mini Relax
Biała, 42,5x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce do sałatek Black
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Tjo
100 ml, do whiskey
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Etna
W kolorze srebra, metalowa, 8x15x8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Arya
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(32)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Dash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, strukturalna, brązowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Świecznik
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Hisar
Szklana, ø 6 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 6 cm
(13)
Dostawa od 21.10.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Forest
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Deska z akcesoriami Fromagerie
4 szt., 25 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Yanil
Na zamek , w kratkę, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
161
162
163
...
228
Załaduj więcej