Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 349 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Vitamin Sea
Aksamitny, z nadrukiem, 100x180 cm
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Wałek kuchenny PrecisionPin
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Costurero
15x20 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Mistletoe
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, białe, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Otwieracz do konserw
Ze stali nierdzewnej
(15)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Allium
2 szt., frotte, bawełniane, jasnozielone, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x130)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
15 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(55)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, białe, w gwiazdy
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Gingham
4 szt., tekstylne, czerwone/szare, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
P.L.A.Y.
Miska podróżna Sunrise
Dla psów, tekstylna, w paski, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna Tree
Tekstylna, wysokość 36,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Rene
Szara, plastikowa, ø9x90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Spring Gonks
Z mikropluszu, z wielkanocnym motywem, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Etna
Bawełniana, w paski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Prześcieradło dziecięce Off-White
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, kremowe, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
67,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cars
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joalie
Plastikowa, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Calix
Stalowy, w kolorze srebra, 27x17 cm, wysokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Ocean Mix
3 szt., z silikonu, zielone/niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Dream Big
Na zamek , w gwiazdy/z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Funky Vibes
Wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Abażur Vide
Beżowy, plastikowy, ø38x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Elton
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, szara, 140x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Dziecięca poszewka na poduszkę All Get Together
Z nadrukiem, z satyny bawełnianej, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Elba
10 szt., metalowe, szare
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Zombie L
Plastikowy, z nadrukiem, szary, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Perles
340 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1451
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 2200 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 4000 K, 0,5 W, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
12 zł
z kodem
14,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/szary
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
158
159
160
...
228
Załaduj więcej