Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 362 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
Tekstylna, 7 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Windstorkerze
Z gwintem E14, 2700 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 4 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Przecierak z końcówkami
Ze stali nierdzewnej
(85)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny kwiat Sterilizia
32x170 cm, wysokość 185 cm
Dostawa od 26.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 54 cm, głębokość 54 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 20.10.2026
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Mata stołowa Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, 46x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Floriane Garden
Stolik ogrodowy Beech
Z litego drewna bukowego, składany, w naturalnym kolorze, 50x50 cm, wysokość 72 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 19.10.2026
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Juinsa
Wiaderko do piasku
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy/różowy
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Nature
3 szt., metalowe, 14 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Topper HR 5
140x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, z zimnej pianki, grubość 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa zewnętrzna
Metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, ø6x10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Pojemnik Store-It
1 l, szklany, jasnoszary
Dostawa od 19.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Rex London
Drewniana zabawka Dinosaur
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Ręcznik plażowy Unique United
Frotte/dla dzieci, z mikrowłókna, 75x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Hamak Edessa
Długość 200 cm, szerokość 80 cm, nośność 110 kg
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Rin
Metalowy, 11x26 cm, wysokość 14 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, szarobrązowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
Dostawa od 19.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Billie Eilish
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Winter Foliage
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
9,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 12 h, wysokość 5,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 400x225 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Puf Kimi
Z materiału bouclé, biały, ø 40 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Tvilum
Szafka nocna Naia
Ciemnoszara, 40x50 cm, wysokość 70 cm
Dostawa od 15.10.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka pod TV Onera
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 50 cm, głębokość 30 cm
(1)
Dostawa od 06.11.2026
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Nierdzewna stalka Trino
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Girlanda Flower
120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Bea
8x35,5 cm, ceramiczna
(19)
Dostawa od 21.10.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Ręcznik plażowy Parasol
Geometryczny, ø 150 cm
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Umywalka Ovara
Ceramiczna, biała, szerokość 50 cm, głębokość 31 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 07.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 75 cm, głębokość 39 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Stołek Sheepskin
Tapicerowany, biały, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
(11)
Dostawa od 23.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Levita
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka pod TV Sentinel
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 42 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Cancer
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka pod TV Nexus
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 45 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 06.11.2026
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Rowan Berries
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Sheldon the Shark
Pluszowa, niebieska
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
330
331
332
...
423
Załaduj więcej