Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 345 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Doniczka Keyra
Metalowa, wysokość 68 cm
Dostawa od 22.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Osłonki na doniczki zestaw Bimala
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 40 cm, wysokość 34 cm
Dostawa od 22.10.2026
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Doodles
Wiązana, z nadrukiem/abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło
Wiązana, z nadrukiem/z ornamentami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampa stołowa Rakel
W kolorze brązu, szklana, 28x17x50,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Żółty/biały, z litego drewna, 11,5x10x90 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Taca Caramella
10,5x28 cm, kamionkowa
Dostawa od 21.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Sken
Zielona, gumowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 800 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ted Baker
Dywan Westminster Savile
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
728 zł
z kodem
910 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wiszący stolik balkonowy Amarilis
Z litego drewna akacjowego, wiszący/z opuszczanym blatem, w naturalnym kolorze, 50x70 cm, wysokość 69 cm
(3)
Dostawa od 07.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy worek do siedzenia Charoline
Brązowy/beżowy, głębokość 44 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Pleasantly
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Transport
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Wen
Ø 41 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 21.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny DIY Plane
Rekomendowany wiek 8+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Kwietnik Emily
Metalowy, 34x54 cm, wysokość 78 cm
Dostawa od 26.10.2026
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Dog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Meow
Odpowiedni do prania, szary, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Do kontaktu, drewniany/metalowy, czerwony, szerokość 5 cm, długość 47 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Sailor
16x21 cm, kamienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
40 x 30 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół ogrodowy Brai
Stalowy, bordowy, 70x70 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
597 zł
z kodem
746 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Shine
Porcelanowy
Dostawa od 22.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Bird
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Thin Black Stripes
Lniany, w paski, 40x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Mata samochodowa
Czarna
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Florentia
192 str., w formacie A5, czyste
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Melva
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, szare, nośność 130 kg, wysokość siedziska 44-52 cm
(6)
Dostawa od 07.12.2026
554 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Numa
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Dzbanek termos Therm-It
900 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy House
Szary, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 35x12x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Esma
Ręcznie wykonany, z terakoty, zielony, ø 30,5 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1204
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 140x200 cm
Dostawa od 20.10.2026
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta dziecięca Quilt
Bawełniana, biała/różowa, 150x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Glam
Ze szklanym blatem, czarny/w kolorze złota, 25,5x45,5 cm, wysokość 60 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
Tekstylna, 7 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Windstorkerze
Z gwintem E14, 2700 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 4 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Przecierak z końcówkami
Ze stali nierdzewnej
(85)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny kwiat Sterilizia
32x170 cm, wysokość 185 cm
Dostawa od 26.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 54 cm, głębokość 54 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 20.10.2026
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Mata stołowa Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, 46x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Floriane Garden
Stolik ogrodowy Beech
Z litego drewna bukowego, składany, w naturalnym kolorze, 50x50 cm, wysokość 72 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 19.10.2026
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Juinsa
Wiaderko do piasku
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy/różowy
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Nature
3 szt., metalowe, 14 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
329
330
331
...
423
Załaduj więcej