Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 600 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka na buty
Z litego drewna orzechowego, w naturalnym kolorze, liczba par butów 12 , szerokość 79 cm, wysokość 55 cm, głębokość 26 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Półka Forno
Z litego drewna kauczukowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 26,5 cm, głębokość 20 cm
(9)
Dostawa od 19.10.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zasłona dziecięca Forest
2 szt., bawełniana, w kropki, biała/niebieska, 25x197 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Gentle
Ø 12 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Pojemnik chłodzący Bar Craft
Plastikowy
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Paris
Stołowy, wysokość 12,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Lofty
Ścienny, ø 40 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Paris Arch
Stołowy, wysokość 24 cm
Dostawa od 19.10.2026
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Cadiz Dotty
Ścienny, ø 40 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Valentina
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Krzesło Barrett
Z litego drewna dębowego, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 20.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Markslöjd
Lampa stołowa Bankers
W kolorze srebra, metalowa, 25x42x22,5 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Valentin
W kolorze złota, z akrylowego szkła , LED, ze ściemniaczem, 16x28x28 cm
Dostawa od 26.10.2026
588 zł
z kodem
735 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Tierra
W kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, rattanowa, 13x35x48,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
314 zł
z kodem
393 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Livo
W matowym białym kolorze, aluminiowy, LED, IP44, 36x4x10 cm
Dostawa od 26.10.2026
448 zł
z kodem
560 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Szafka nocna Gothenburg
Z litego drewna jodłowego, w naturalnym kolorze, 38x34,5 cm, wysokość 52 cm
Dostawa od 26.10.2026
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Przybory kuchenne Enamel
(19)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bear
3 szt., 20x20 cm
(8)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Krzesło Herbster
Stalowe, z przędzy pętelkowej Bouclé, czerwone/czarne
Dostawa od 20.10.2026
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki On Our Street
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Miffy
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała/szara, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Plumina
Zmywalny, beżowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz na zlew Platform
Regulowany, plastikowy, szary, 43x13 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Viela
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarno-biały, 200x290 cm
Dostawa od 16.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obrus Flia
Z mieszanki lnu, w paski, beżowy, 150x250 cm
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Crown
60x90 cm, 2 szt., z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
359,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
100x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieszak Triomphe
Stalowy, czarny, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Chodnik Ricci Loop
Syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, szerokość 70 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 11 cm
Dostawa od 30.10.2026
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Lilly
Beżowe, 34x34 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Happy Baby
17x22 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 9x9
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Stolik Everitt
W dekorze jodły, czarny/w naturalnym kolorze, 30x50 cm, wysokość 55 cm
Dostawa od 22.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Księga gości Be My Guest
100 str., czysta
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Orbique
Jasnobrązowy, ceramiczny, IP44, ø22x18 cm
Dostawa od 26.10.2026
364 zł
z kodem
455 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Atomo
W kolorze złota, metalowy, LED, 31x40x3,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
676 zł
z kodem
845 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Nolia
Biały/w kolorze mosiądzu, w dekorze kamienia, LED, 8x49x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
512 zł
z kodem
640 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Misty
W kolorze matowego złota, z akrylowego szkła , LED, IP44, 7x30x7,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Handy
W kolorze matowej czerni, aluminiowy, LED, z elastyczną konstrukcją, 10,5x55x14 cm
Dostawa od 26.10.2026
634 zł
z kodem
792 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
311
312
313
...
424
Załaduj więcej