Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 546 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Misa Nirela
Na owoce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Elin
Metalowe, szare, nośność 100 kg, szerokość 57 cm, wysokość 88 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Amar
Czarny/beżowy, tekstylny, 26x31x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Go with the Floe
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Animal Crackers
5 szt., ze świątecznym motywem
(6)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki To-Go
Plastikowy, ciemnoniebieski, 19x16x3,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy
W magazynie
75 zł
z kodem
87,72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bunnies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(12)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Chouchou Chien
8 szt.
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
7,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Sedora
Frotte, bawełniany, biały/zielony, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Hollywood
Ścienne, z oświetleniem/z półką, 55x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Deska do składania ubrań
Plastikowa, beżowa, 38x21 cm, wysokość 5 mm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Spiderman
Z mikfroflaneli, z nadrukiem, czerwony/niebieski, 100x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Opal
Szklana, kremowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 15 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Ignite
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czerwony/szary, ø 150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Grande
Czarny, szklany, 15x26x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vipack
Regał dziecięcy Sam
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 68 cm, wysokość 62 cm, głębokość 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wąż prysznicowy Hydro
Stalowy, w kolorze srebra, 150 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Świecznik Happy Halloween
Drewniany, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Octopus
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meowbaby
Huśtawka dziecięca
Nośność 50 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Lilo and Stitch
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane, jasnoróżowe
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampa stołowa Bobby
Zielona, metalowa, LED, ø12,5x21,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zestaw misek ze stojakiem Dog Fantasy
Dla psów, drewniany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, czerwona, 210 ml
W magazynie
40 zł
z kodem
47,30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Knit
6 szt., tekstylne, ø 7 cm
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Sztućce Sierra
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, beżowe/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Maxima
2 szt., kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do babki
ø 24 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Notes Birdsong
128 str., czysty
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Hypnotica
Drewniany/tekstylny, czarny
(5)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Talerz Poterie
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Zora
W kolorze terakoty, aluminiowa, ø10x6 cm
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Filur
3 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Skakanka
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, jasnożółta, ø 24 cm, pojemność 1,1 l
(1)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Haczyki zestaw Cloud
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
36,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Fall Flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
235
236
237
...
424
Załaduj więcej