Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 620 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
Jasnoszara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Glam
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Napier
Brązowy, szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan dziecięcy Roar like a Lion
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Ścierka Dog Park
Bawełniana, beżowa, 70x50 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, 7 cm
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Evila Originals
Tabliczka Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Spryskiwacz
Szklany, 230 ml
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, szary, 39 x 43,5 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stoliki zestaw Duvani
2 szt., z litego drewna akacjowego, w naturalnym kolorze, 60x61 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w kolorze matowej czerni, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Pojemnik na sól Salt
Ceramiczny
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Pojemniki na żywność Optic
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Love Story
Tunel Game
Tekstylny, czarny
(8)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Widelce do szarpania mięsa zestaw
2 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
10 szt., plastikowe, szare, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
4,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Tosca
Biały/brązowy, 22x42 cm, wysokość 56,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
330 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Torba na zakupy
15 l
(11)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Lustro Riqueza
Ścienne, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Patelnia
Ze stali nierdzewnej, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Toneric
Niebieska, ceramiczna, ø33x53,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kule na płot zestaw
3 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Moulin Roty
Zabawka do ciągnięcia Goose
Drewniana, rekomendowany wiek 10+ msc
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Peva
Biała, 180x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Arizona
Plastikowa, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Myrtle
Ø 20 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
OYOY Living Design
Haczyki zestaw Pieni
3 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze mosiądzu
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Liczba elementów 24, rekomendowany wiek 3+ lat
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Pojemniki Maya
2 szt., 1,7 l/1,8 l, na mąkę/na kawę/na herbatę/na produkty sypkie/na makaron/na cukier/na ciastka/na kakao, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do tarty
ø 27 cm, silikon
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Girlanda świetlna Solox
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, IP44, długość 12 m
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 8 cm
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Krajalnica
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(38)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
220
221
222
...
421
Załaduj więcej