Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 594 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Bonami Essentials
Stolik Bayen
W dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x99 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
308 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
Ø 11 cm, wysokość 25 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Regał na buty Stilito
Metalowy, w kolorze srebra, liczba par butów 12 , szerokość 62 cm, wysokość 34 cm, głębokość 22 cm
(68)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Humidity killer 2 kg
Biały
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Hettie
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Do serwowania, ø 39 cm, kamionkowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
292,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Puzzle World Map
Liczba elementów 300, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
17 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Misa Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, pojemność 750 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(24)
W magazynie
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca 101 Dalmatians
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(35)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Poppy
Ø 16 cm, wysokość 104 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Sober
Biała/w kolorze złota, z opalowego szkła, ø15x38 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Spiky
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x2x73 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zenker
Foremki do wykrawania zestaw Spring
5 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Kuba
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, szary/beżowy, 80x150 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Kalendarz adwentowy Festive Village
Drewniany, 15x23x10 cm
(2)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Kylo
Syntetyczny, z średnim włosiem, w kolorze terakoty, 80x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Torebka dziecięca Winston
Pojemność 5 l
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Pentagon
W naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø7,5x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Vintage Toys
Drewniana, 21x21 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Keksówka Grande
27,5 x 15 cm, metal
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 14x29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Nóż Master
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Deska sedesowa Tucson
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Mozaik
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 97x150 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
6 szt., tekstylne, 16 cm
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Girlanda świetlna Aurora
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 30 m
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
Jasnoszara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Glam
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Napier
Brązowy, szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Evila Originals
Tabliczka Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan dziecięcy Roar like a Lion
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Spryskiwacz
Szklany, 230 ml
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
219
220
221
...
421
Załaduj więcej