Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 363 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Marble
Wiązana, abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Notesy Butterfly Garden
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Drabina
Metalowa, biała, antypoślizgowa, 82 cm, nośność 150 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Mata stołowa
Filcowa, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Szafka nocna Monfort
W dekorze dębu, w ciemnym naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, 50x70 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Izmir
W kolorze złota, metalowa, ø34x131 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, niebieski, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Dumbo "Stripe"
Bawełniany, biały/szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Szafka na buty Arne
Stalowa, powłoka: laminowanie/powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 45 cm, głębokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Natural White Stripes
Lniana, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Emmy
Metalowy, szary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na chusteczki
Plastikowy/bambusowy, 13x25 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Azera Crosshatch
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, z frędzlami, kremowy, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, jasnożółty, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Hope You Like Cats
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa punktowa Pago
Biała, metalowa, 10x9x15 cm
(1)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED M-Twinkle
Na baterie, szara, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Eco Grey
20 szt., z taśmą, 10 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
2,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na kubki
Ścienny, metalowy, czarny, 28x22 cm, wysokość 5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Miska Manon
Kamionkowa, bordowa, 500 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Stolik Riv
Metalowy, ciemnofioletowy, 35x35 cm, wysokość 54 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., szarobrązowe, 27x27 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Star
9 szt., metalowe
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Prasa do hamburgerów
(12)
W magazynie
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Mirage Illusion
Syntetyczny, z średnim włosiem, niebieski/kremowy, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
SP TREND
Drążki na zazdrostki zestaw
2 szt., metalowe, regulowane, 50 - 70 cm
(13)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Miski zestaw Gigogne
6 szt., szklane, 500 ml, ø 14 cm
(10)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Trzepaczka
Ze stali nierdzewnej
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
110x110 cm, wysokość 200 cm
W magazynie
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Frosted Branches
Bawełniana, ze świątecznym motywem, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Płyta grillowa Grande
Z aluminium, 43x27 cm, wysokość 4 cm
(12)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Moonlight Ocean
Czarna/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x55 cm
(8)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Whitney
Biurowy, plastikowy, biały, 1,6 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Ludwik
W naturalnym kolorze, z litego drewna, z elastyczną konstrukcją, 36x5x20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Lene
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, czarna, 40x60 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
5,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
207
208
209
...
418
Załaduj więcej