Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 234 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karniszy zestaw
10 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Miarka z pokrywką Chef It
Szklana
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
EMKO
Biurko My Writing
63x136 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 959 zł
z kodem
12 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Duet Liora
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, beżowy/w kolorze kości słoniowej, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
308 zł
z kodem
385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (5)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 70 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Puf Looma Gold Black
Czarny/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tenzo
Hokery zestaw Tori
2 szt., szare, wysokość siedziska 71 cm
(4)
W magazynie
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
694,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Cavo
W dekorze dębu, z płyty MDF, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 991 zł
z kodem
2 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Seaford
140x58 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Szafka pod TV Mistral
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 89 cm, wysokość 22 cm, głębokość 32,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 591 zł
z kodem
3 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, z terakoty, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Twilight
470 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, w kolorze srebra, 13x24 cm, wysokość 14 cm
(277)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Miuform
Narożnik Lofty Lilly
Aksamitny, rozkładany, prawostronny/w kształcie litery L, odpowiedni dla zwierząt domowych, zielony, czteroosobowy, szerokość 237 cm, głębokość 197 cm, głębokość siedziska 57 cm
(286)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 839 zł
z kodem
7 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (6)
-20% z kodem
TemaHome
Szafka pod TV Verone
W dekorze betonu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: barwienie, czarna, szerokość 180 cm, wysokość 38 cm, głębokość 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Sunshine & Rainbow
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Dolly
Kamionkowy, brązowy, 14x20 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Stolik Dakwa
Metalowy, biały, ø 38 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
763 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Ada
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia A Dog's Life
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Oviedo
Ceramiczny, szary, ø 7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Bombki zestaw Mirror Ball Mini
6 szt., plastikowe, ø 4 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Deska do prasowania Titan Oval C
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, ciemnoszara, 124x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, 55x110 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Razzo
W naturalnym kolorze, tekstylna, ø50x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
879 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Bramka ochronna dla dzieci
105x71 cm, ze sklejki, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, żółte, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Germania
Szafka pod umywalkę Salinas
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szara/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 56 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, szary, 4 l
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 7 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, szary, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
8 855 zł
z kodem
11 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Mata stołowa dla dzieci Malla
Z trawy morskiej, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
417
418
419
...
630
Załaduj więcej