Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 392 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Velvet Accordion
Ciemnobrązowa, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 10x10x3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(99)
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, biała, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 28,5x28,5 cm, wysokość 8 cm
(97)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Keter
Leżak ogrodowy Jaipur
Regulowany, ze sztucznego rattanu, ciemnoszary, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 29 cm, głębokość 187 cm
(22)
W magazynie
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Keter
Stolik ogrodowy z pojemnikiem na lód Cool
Plastikowy, okrągły, ø 49,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Orion
Kubek
410 ml, emaliowany, ciemnoszary
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Miska Duo
Plastikowa, szara, 33,5x33,5 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Bouclé Jaipur
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, jasnoszary, ø 200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Jeanette
Z litego drewna mindi, ø 90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 452 zł
z kodem
2 885 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Gigi
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, w kolorze kości słoniowej, 120x170 cm
(165)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vipack
Łóżeczko Dino
70x140 cm, ze zdejmowanym bokiem/z regulowaną wysokością, ze stelażem, z litego drewna bukowego, powłoka: barwienie, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Sandra
Z woalu, różowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Loelia
Plastikowa, geometryczna, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Geometry Shapes
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 30 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
94,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 38x28 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova
Kamionkowy, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Blue and green Daisy
350 ml, ze stali nierdzewnej, zielony/kremowy/turkusowy
(3)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Zigzag
Dwuosobowa, otwarta, z mikrowłókna, strukturalna, kremowa, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, brązowy, 130x170 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., 5,5x5,5 cm, wysokość 18 cm
(183)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Melted
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony/niebieski, 160x230 cm
(3)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Mandala Tiles
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare, 50x70 cm
(21)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
19,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 185x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Marco
Czarna, 45x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, różowe, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
3,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 022 zł
z kodem
2 379 zł bez kodu
1 189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Esra Cobbled
Syntetyczny, z średnim włosiem, z frędzlami, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Ego Dekor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bubbles
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Juinsa
Ruszt do grillowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
321
322
323
...
654
Załaduj więcej