Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 586 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nattiot
Dywan Josephine
Tkany ręcznie, syntetyczny, bawełniany, bez włosia, z frędzlami, okrągły, szary, ø 140 cm
(14)
W magazynie
637 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, czarne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Data Flip
Cyfrowy, 6x19 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Splash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski, 75x150 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, na espresso, jasnoróżowa, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan Lambeth Jasper
Tkany ręcznie, syntetyczny, shaggy, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
z kodem
420,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany/podwójny, stalowy, czarny, 91 - 168 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Winter
Kamionkowa, kremowa, 300 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Origami
10,5x48 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 30 cm, wysokość 85 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, szarobeżowe
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, ciemnoszara, 220x240 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Ruddy
26,5x68 cm, wysokość 48 cm, rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
302,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Orangery
Ceramiczny, beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
229,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Pojemnik do uprawy roślin Urbalive
Samonawadniający, plastikowy, z otworem drenażowym , wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 11 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Red Zebra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Faces
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Slate
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, szare, 180x200 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi Squirrel
Metalowy, ciemnobrązowy, 18x6 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, ciemnoszary, ø 80 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (4)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
10 szt., metalowe, w kolorze złota
(1)
W magazynie
13 zł
z kodem
15 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Roarsome Animals
Z gumką, jednoosobowe, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Octopus
Z nadrukiem, niebieska, 180x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Likma
W kolorze srebra, metalowa, LED, 7x41x16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
203,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Robin Reed
Cracker świąteczny Pet Cat
Długość 35 cm
(7)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread Flake
Ceramiczna, ø 6 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Everest
Z mieszanki bawełny, antracytowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Balerina
Plastikowa, 17 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Denim
O zapachu jeansu, sojowy, waga 23 g
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-15% z kodem
Busy B
Notes na daty urodzin Terrazzo
6 str.
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Notes Periodic Table
W formacie A6, 10x15,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(11)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Södahl
Ręcznik Melange
Frotte, z bawełny organicznej, szary, 100x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
33x48 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
304
305
306
...
659
Załaduj więcej