Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 618 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Caramella
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Chodnik Notting Hill Portobello
Tkany ręcznie, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy, 80x300 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, zielony, 70x140 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Walter
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Tierra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarno-biały, 60x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Carrie
Czarny, metalowy, 9,5x27x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Vacuum-loc
(101)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Klipsy do wieszania ręczników zestaw
5 szt., wiszące, stalowe
(207)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Hoker Brixton
Tapicerowany, czarny/brązowy, wysokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 230x220 cm
(52)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Chodnik Duet
Jasnoniebieski/beżowy, 70x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Patsy
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, czarny/kremowy, 103x120 cm
(1)
W magazynie
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Chatibulle
Do WC, różowy, 45x45 cm
(8)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Lazaro
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bawełniany, bouclé, bez włosia, beżowy, 50x80 cm
(5)
W magazynie
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Taca
30x45 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe Marilyn
Metalowe/plastikowe, białe/brązowe, nośność 130 kg, szerokość 45 cm, wysokość 88 cm, głębokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Stojak na monitor Tower
Metalowy, 24x50 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bonami Selection
Pościel dziecięca Dogs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 90x130 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, do latte, ciemnoniebieski
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 50x80 cm
(7)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnozielony, 210x160 cm
(80)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Lampa stojąca Chester
Czarna/w kolorze złota, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x135 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dzwonki wietrzne
Drewniane/metalowe/plastikowe, 20x3,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Peak
Czarny, metalowy, 12x22x28 cm
(6)
W magazynie
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 1,5 l
(10)
W magazynie
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Petrol Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, morski, ø 100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka na krzesło
Bez zapięcia, 42x42 cm
(5)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Ladybird
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Notes Wild Flowers
60 str., w formacie A5, w linie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Talerz Louka
Do serwowania, porcelanowy, biały/fioletowy
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Kreta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(24)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe
(9)
W magazynie
76 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
29,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny, 80x250 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (8)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy, 120x160 cm
(5)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 25 cm, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Uchwyt na gąbkę Sling
Wiszący, plastikowy, niebieski, 1x26 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
35 zł
z kodem
40,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ręcznik Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, niebieski/różowy, 50x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
1
...
282
283
284
...
659
Załaduj więcej